Archiwum aktualności
04 Października 2013
Zbiory Muzeum Katyńskiego wzbogaciły się o nowe archiwalia i fotografie
Państwo Marzenna i Zbigniew Burczakowie, dzieci śp. pułkownika Kazimierza Burczaka, przekazali do zbiorów Muzeum Katyńskiego kolekcję fotografii i archiwaliów dotyczących ich Ojca.
24 Września 2013
Ruszyły pierwsze prace
Drodzy Państwo – niniejszym zawiadamiam, iż od 20 września br. ruszyła budowa – adaptacja kaponiery w Cytadeli Warszawskiej na nową siedzibę Muzeum Katyńskiego – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego. 
10 Czerwca 2013
Drogiej Koleżance
Drogiej Koleżance – Kochanej Pani Wandeczce! Serdeczne  wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci Mamy - składają koleżanki i koledzy z Muzeum Katyńskiego.
20 Maja 2013
Konkurs „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…”
Instytut Pamięci Narodowej zaprasza do udziału w IV edycji konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…”, w którym nagrodą jest wyjazd edukacyjny do otwartego we wrześniu 2012 r. Polskiego Cmentarza Wojennego w Bykowni pod Kijowem. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za pomoc w rozpropagowaniu informacji o konkursie, np. na Państwa stronie internetowej oraz profilu na portalu facebook.com. Poniżej informacje o przedsięwzięciu.
14 Maja 2013
Ogłoszenie o przetargu
Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na przebudowę, budowę, remont i zmianę sposobu użytkowania obiektów oraz urządzeń budowlanych w rejonie kaponiery i baterii barkowej w Cytadeli Warszawskiej wraz z otoczeniem na potrzeby Muzeum Katyńskiego – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi