Archiwum aktualności
12 Grudnia 2013
Medal Pamiątkowy dla kierownika Muzeum Katyńskiego.
11 grudnia br. kierownik Muzeum Katyńskiego udał się do Łodzi, gdzie na zaproszenie „Rodziny Katyńskiej” uczestniczył w spotkaniu opłatkowym. 
04 Grudnia 2013
"Guziki"
Wychodząc z założenia, że należy ze wszech miar popierać wszelkie formy popularyzacji tematyki katyńskiej, a w szczególności, jeśli czynią to ludzie młodzi, proponujemy więc gościom strony internetowej – „Wirtualnego Muzeum Katyńskiego” - film autorstwa - Karola Wojteczka. 
02 Grudnia 2013
Sławomir Z. Frątczak w archiwum Instytutu Polskiego i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
W okresie od 20 do 22 listopada br. kierownik-kustosz Muzeum Katyńskiego Sławomir Z. Frątczak pracował w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego, przeprowadzając kwerendę bogatego zasobu materiałów archiwalnych (dotyczących zbrodni katyńskiej) - znajdującego się w zbiorach Instytutu.
28 Listopada 2013
O Muzeum Katyńskim w Londynie
W okresie od 18 do 23 listopada br. Sławomir Z. Frątczak, kierownik-kustosz Muzeum Katyńskiego, przebywał z wizytą roboczą w Wielkiej Brytanii, na zaproszenie londyńskiej Rodziny Katyńskiej.
20 Listopada 2013
W Kijowie o Zbrodni Katyńskiej.
Środowisko Polaków w Kijowie zorganizowało prelekcje z udziałem pracownika Muzeum Katyńskiego dotyczące tematyki katyńskiej i martyrologii Polaków na Wschodzie.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi