Archiwum aktualności
16 Lipca 2012
Zakończono cykl "spotkań katyńskich" w Zakładach Karnych
Zakończono cykl prelekcji dla osadzonych z kilkunastu aresztów i więzień podległych pieczy okręgowego inspektoratu Straży Więziennej w Warszawie.
16 Lipca 2012
Promocja książki
Dyrektor Muzeum Wojska Polskiego dr Henryk Łatkowski zaprasza na promocję książki "Anglojęzyczni świadkowie Katynia. Najnowsze badania”, która odbędzie się 24 lipca 2012 r. o godz. 11.00 w siedzibie Muzeum Wojska Polskiego, Al. Jerozolimskie 3, Warszawa.
17 Czerwca 2012
Msza Święta w intencji śp. Prof. dr Janusza K. Zawodnego
Dnia 17 czerwca o godz. 12.00 w kościele Św. Stanisława B.M. (7 ulica na Manhattanie) odbyła się Msza Święta w podziękowaniu za życie śp. prof. dr Janusza K. Zawodnego autora "Death in the Forest", odważnego badacza Zbrodni Katyńskiej od 1950 r.
07 Maja 2012
Wspaniały zbiór fotgrafii dotyczący śp. mjr. Piotra Pinińskiego
Pan Jerzy Piniński (syn śp. mjr. Piotra Pinińskiego, zamordowanego wiosną 1940 r. w Charkowie) przekazał do zbiorów Muzeum Katyńskiego [poprzez email] niezwykle cenny zbiór kilkudziesięciu fotografii związanych z mjr. Pinińskim.
07 Maja 2012
Cykl "spotkań katyńskich" w Zakładach Karnych
W piątek 27 kwietnia br. kierownik Muzeum Katyńskiego - Sławomir Z. Frątczak uczestniczył w kolejnym z cyklu „katyńskich spotkań”.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi