Archiwum aktualności
09 Kwietnia 2015
Otwarcie wystawy "Pamięć nie dała się zgładzić..." w dniach 9-19 kwietnia 2015 r.
W dniach 9-19 kwietnia wystawa pt.: "Pamięć nie dała się zgładzić..." będzie otwarta dla zwiedzających.
09 Kwietnia 2015
75 rocznica przymusowych przesiedleń Polaków w głąb ZSRR
Bohaterowie i ciche bohaterki - los polskich żołnierzy i policjantów wziętych do niewoli po agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz ich rodzin, matek z dziećmi i starców. Często zjednoczyła ich śmierć strzałem w tył głowy lub z głodu i chorób na Syberii i w Kazachstanie. Śmierć jedna dla wszystkich, szybka lub powolna niejako podwojona troską o los pozostawianych.
02 Kwietnia 2015
Życzenia Wielkanocne
W okresie wielkanocnym ze szczególną mocą dociera do nas najważniejsza prawda Ewangelii: "Chrystus zmartwychwstał, On żyje." Z okazji świąt Wielkanocnych przesyłamy znaki pamięci i najlepsze życzenia: "Niech Zmartwychwtały Pan będzie źródłem sił w realizacji tego, co trudne, a nawet po ludzku niemożliwe.
3
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi