Archiwum aktualności
04 Marca 2019
"Orły Wojska Polskiego w XX wieku" - wystawa w Skierniewicach

15 lutego w Muzeum Historycznym Skierniewic odbył się wernisaż wystawy "Orły Wojska Polskiego w XX wieku", o którym informowaliśmy na naszym profilu facebook'owym. Wystawa będzie dostępna do 22 kwietnia.

12 Lutego 2019
"Katyń - od świtu dzień rozpoczął się szczególnie" - przystanek Kutaisi

W styczniu 2019 r., po miesięcznej prezentacji w Akademii Obrony Narodowej w Gorii, wystawa pt. „Katyń – od świtu dzień rozpoczął się szczególnie”, zorganizowana przez Muzeum Katyńskie (Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie), została przewieziona do Kutaisi (drugiego, co do liczby mieszkańców miasta w Gruzji) oraz uroczyście otwarta w miejscowym Muzeum Historycznym.

07 Lutego 2019
III Gala Poetycka konkursu im. Władysława Sebyły

W środę, 6 lutego w naszym muzeum odbyła się III Gala Poetycka z okazji 117. rocznicy urodzin poety. Imprezę zorganizował Miejski Ośrodku Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku przy współpracy Muzeum Katyńskiego.

10 Grudnia 2018
O wystawie pt. „Katyń – od świtu dzień rozpoczął się szczególnie”, raz jeszcze

Po miesięcznym prezentowaniu w Muzeum Narodowym Gruzji w Tbilisi, wystawy pt. „Katyń – od świtu dzień rozpoczął się szczególnie”, zorganizowanej przez Muzeum Katyńskie (Martyrologiczny Oddział Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie), ekspozycja - na zaproszenie rektora - została przeniesiona do Akademii Obrony Narodowej w Gorii.

12 Listopada 2018
„Katyń – od świtu dzień rozpoczął się szczególnie”

6 listopada 2018 r. w Muzeum Narodowym Gruzji w Tbilisi została otwarta wystawa czasowa poświęcona zbrodni katyńskiej. Tytuł wystawy „Katyń – od świtu dzień rozpoczął się szczególnie” został zaczerpnięty z ostatniego wpisu w pamiętniku mjr Adama Solskiego, który zdążył nakreślić na chwilę przed śmiercią.

Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi