Archiwum aktualności
04 Lipca 2017
Promocję Muzeum wspiera wawfree
Od dnia dzisiejszczego promocję Muzeum Katyńskiego - Oddziału Martyrologicznego Muzeum Wojska Polskiego bezpłatnie wspiera wawfree. Serdecznie dziękujemy i liczymy na owocną współpracę.
04 Lipca 2017
Zmiana godzin funkcjonowania Muzeum 05.07.2017
Muzeum Katyńskie - Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego z przyczyn technicznych w dniu 5 lipca 2017 będzie czynne od godz. 14.00. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
03 Lipca 2017
Uroczyste obchody Święta Służby Więziennej
Obchody inaugurujące 100 lecie istnienia Służby Więziennej rozpoczęła msza święta w Bazylice Św. Krzyża. W intencji funkcjonariuszy i pracowników formacji liturgię sprawował Prymas Polski Arcybiskup Wojciech Polak. Centralne obchody, po raz pierwszy w historii Służby, odbyły się na Placu Marszałka Piłsudskiego.
2
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi