Archiwum aktualności
12 Maja 2017
Zakończenie 16 edycji konkursu wiedzy o zbrodni katyńskiej w Piotrkowie Trybunalskim
10 maja 2017 w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste zakończenie konkursu wiedzy o zbrodni katyńskiej "W imię miłości Ojczyzny". Była to już 16 edycja konkursu organizowanego corocznie z inicjatywy Rodziny Katyńskiej Ziemi Piotrkowskiej, przy współpracy z piotrkowskim Gimnazjum nr 4 oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli (WODN) w Piotrkowie.
09 Maja 2017
Wizyta Jury europejskiej nagrody architektonicznej im. Mies’a van der Rohe
W minioną niedzielę, 30 kwietnia, w Muzeum Katyńskim odbyły się wykłady twórców naszej siedziby w cytadeli warszawskiej. Krótkie prezentacje przedstawili Pan Jan Brzozowski i Konrad Grabowiecki z BBGK Architekci, Pan Jerzy Kalina oraz Pan Krzysztof Lang. Po zakończeniu wszyscy zebrani goście zostali oprowadzeni po ekspozycji Muzeum.
2
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi