Archiwum aktualności
08 Grudnia 2017
Ostaszków- Kalinin - Miednoje w Muzeum Miasta Łodzi
5 grudnia w Muzeum Miasta Łodzi odbyły się kolejne warsztaty historyczne łódzkiej „Rodziny Policyjnej 1939 r.” z cyklu „OKM- Ostaszków-Kalinin-Miednoje 1940”, mające popularyzować wiedzę o losach funkcjonariuszy Policji Państwowej w niewoli sowieckiej po 17 września 1939. 
07 Grudnia 2017
Pamiątki związane z kpt. Karolem Glazurem na ekspozycji stałej Muzeum Katyńskiego
W lipcu br. Pani Janina Glazur, córka kpt. Karola Glazura przekazała do zbiorów Muzeum Katyńskiego kolejne pamiątki po Ojcu.
04 Grudnia 2017
Międzynarodowy Kongres Szkół Polonijnych we Francji
04 Grudnia 2017
Muzeum Katyńskie Oddział MWP w międzynarodowym projekcie Miejsca Pamięci
04 Grudnia 2017
Płyta „Pamiętaj Katyń”
Nakładem wytwórni „Casual Control Records” ukazał się dwupłytowy album „Pamiętaj Katyń”(„Remember Katyn”). Utwory tam się znajdujące poświęcone są pamięci ofiar zbrodni katyńskiej i innych ofiar zabitych przez Sowietów.
2
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi