Archiwum aktualności
12 Września 2016
Uroczystość w siedzibie Warszawskiej Rodziny Katyńskiej
4 IX br. odbyły się uroczystości otwarcia wystawy stałej w siedzibie Rodziny Katyńskiej w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 14 (zabudowania parafii).
10 Września 2016
Wystawa: „they were shot in the back of the head” została uroczyście otwarta w Muzeum Okupacji w Tallinnie
Od 5 września mieszkańcy Tallinna mają okazję zwiedzać wystawę poświęconą historii zbrodni katyńskiej i jej ofiarom. Otwarcia wystawy dokonali: chargé d’affaires Ambasady RP w Tallinie Pan Marek Kolański, Kurator Muzeum Okupacji, Pan Martin Andreller oraz Kierownik Muzeum Katyńskiego, dr Ewa Kowalska.
05 Września 2016
Przygotowania do otwarcia wystawy w Tallinie
W Muzeum Okupacji w Tallinnie zakończyły się przygotowania do otwarcia wystawy: „they were shot in the back of the head”, opowiadającej o zbrodni katyńskiej. Muzeum Okupacji jest dla Estończyków niezwykle ważnym miejscem.
2
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi