Archiwum aktualności
11 Kwietnia 2017
Pamięci Ofiar Katynia
12 kwietnia o godz. 17.00 dla uczczenia zamordowanych polskich jeńców wojennych trzech obozów specjalnych NKWD oraz więzień na terenie Ukrainy i Białorusi na placu apelowym Muzeum Katyńskiego zgromadzą się Rodziny Ofiar, przedstawiciele władz państwowych oraz młodzież.
11 Kwietnia 2017
W dniu 14 kwietnia br. Muzeum Katyńskie jest nieczynne
Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 kwietnia br. Muzeum Katyńskie - Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego jest nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
05 Kwietnia 2017
Dzień Rekonstruktorów w Muzeum Katyńskim
Grupa Historyczna Zgrupowanie „Radosław”, organizująca doroczny pochód upamiętniający Ofiary zbrodni katyńskiej, rozpoczęła niedzielę 2 kwietnia polową Mszą św. na placu apelowym Muzeum Katyńskiego.
04 Kwietnia 2017
Spotkanie w Białostockim „Przystanku Historia”
29 III w Białymstoku w ramach organizowanych przez IPN spotkań z cyklu „Przystanek Historia” odbyła się prelekcja kustosza Muzeum Katyńskiego, dr Tomasza Szczepańskiego pt. „Zbrodnia Katyńska – walka o prawdę i upamiętnienie”.
04 Kwietnia 2017
Łódzkie uroczystości 77. rocznicy mordu w Twerze
26 marca br. w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łodzi przy ul. Baczyńskiego (Teofilów) odbyła się uroczystość 77. Rocznicy mordu w Twerze. Organizatorami była „Rodzina Policyjna 1939r.” oraz Komenda Wojewódzka Policji wraz z parafią Miłosierdzia Bożego
3
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi