Archiwum aktualności
24 Kwietnia 2017
Promocja książki "Mord w Lesie Katyńskim"
Serdecznie zapraszamy na promocję publikacji "Mord w Lesie Katyńskim - Przesłuchanie przed amerykańską komisją Maddena w latach 1951 - 1952 Tom 1", która odbędzie się w środę 26 kwietnia o godz. 15.30 w Muzeum Katyńskim na Cytadeli Warszawskiej. Spotkanie poprowadzi autor publikacji, dr Witold Wasilewski.
19 Kwietnia 2017
Tymbark: Pamiętają o kapitanie Myszkowskim
Młodzież z Jednostki Strzeleckiej nr 2007 im. kpt Tadeusza Paolone ZS "Strzelec OSW" w Tymbarku, będący uczniami klas wojskowych tymbarskiego Zespołu Szkół im. KEN, 10 kwietnia 2017r., w kolejną rocznicę Zbrodni Katyńskiej upamiętniła to tragiczne dla Polski wydarzenie historyczne.
19 Kwietnia 2017
II Powiatowy Konkurs „Katyń – Golgota Wschodu”
7 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku odbył się II Powiatowy Konkurs „Katyń – Golgota Wschodu”.
Konkurs ma na celu kształtowanie postaw patriotycznych i wrażliwości społecznej na tle doświadczeń Polaków w czasie II wojny światowej wśród młodzieży powiatu kłodzkiego.
19 Kwietnia 2017
Uroczystości 77 rocznicy Zbrodni Katyńskiej w Moszczenicy (woj. łódzkie)
10 kwietnia mieszkańcy i samorządowcy Ziemi Piotrkowskiej uroczyście obchodzili 77. rocznicę zbrodni katyńskiej w Moszczenicy (woj. łódzkie, powiat Piotrków Trybunalski). Pamięć pomordowanych, w tym szczególnie pochodzących z tych stron por. Michała Antosiaka, ppor. Leszka Heinzla i st. post. Andrzeja Górę, uczczono w Szkole Podstawowej w Moszczenicy.
13 Kwietnia 2017
UROCZYSTOŚCI DNIA PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ
Obchody rocznicowe, 12 kwietnia br., rozpoczęła Msza św. sprawowana przez Biskupa Polowego ks. Józefa Guzdka w intencji Ofiar zbrodni katyńskiej oraz ich Rodzin. Następnie w towarzystwie Ewangelickiego Biskupa Wojskowego ks. Mirosława Woli oraz Prawosławnego Ordynariusza Wojskowego bp. Jerzego Pańkowskiego – odprawiona została modlitwa ekumeniczna.
2
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi