31 Marca 2015
Kolejny ważny i duży krok ku budowie nowej siedziby Muzeum Katyńskiego
W poniedziałek popołudniu podpisana została umowa między Muzeum Wojska Polskiego – którego oddziałem jest Muzeum Katyńskie, a przedstawicielami firm „CUBE.ITG” S.A. z Wrocławia oraz  „Alfa Edgar” Witkowski i Woroniecki Sp. j. z Kamieńca Wrocławskiego - dotycząca wykonania ekspozycji stałej w kaponierze i jej otoczeniu w Cytadeli Warszawskiej na potrzeby naszego muzeum.
Przypomnijmy, iż oferta wspomnianych wykonawców została wybrana w wyniku postępowania o zamówienie publiczne. Jak widać na zdjęciach zarówno składający podpisy Dyrektor MWP – prof. Zbigniew Wawer, jak i również obecny podczas uroczystości - Kierownik Muzeum Katyńskiego p. Sławomir Z. Frątczak - nie kryli swojej radości. W rezultacie zawartej umowy - już niedługo firmy wejdą na plac budowy i wraz z pracownikami placówki  będą tworzyły to niezwykłe ekspozycyjnie miejsce, a bacząc na doświadczenie „wystawiennicze” powyższych firm bardzo liczymy na owocną współpracę przy realizacji tego pomnikowego dzieła!

Śledź Muzeum Katyńskie na Instagramie: https://instagram.com/muzeumkatynskie
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi