26 Lutego 2015
Minister Maciej Jankowski w Cytadeli Warszawskiej
24 lutego br. odwiedził Cytadelę Warszawską Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej – Pan Maciej Jankowski. W trakcie roboczej wizyty – zapoznano Szanownego Gościa ze stanem prac budowlano-konserwatorskich - w nowej siedzibie  Muzeum Katyńskiego – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego.
Należy nadmienić, iż jest to kolejna, o tym charakterze, wizyta Pana Macieja Jankowskiego na terenie budowy, który od objęcia funkcji ministerialnej w resorcie Obrony Narodowej wykazuje zdecydowane zainteresowanie postępami  działań w tworzeniu nowej odsłony Muzeum Katyńskiego oraz perspektywicznej budowy nowej siedziby Muzeum WP - na terenie Cytadeli Warszawskiej.

Panu ministrowi w trakcie wizyty towarzyszyli ze strony MON – Panowie: Krzysztof Sikora – Radca Generalny- Koordynator  oraz płk Marek Lisowski – Szef Oddziału Kultury w DWiPO; natomiast Muzeum WP reprezentowali m.in. Panowie: Henryk Łatkowski - zastępca Dyrektora MWP, Dariusz Matlak – zastępca Dyrektora  MWP ds. Inwestycyjnych, Sławomir Z. Frątczak – kierownik-kustosz Muzeum Katyńskiego oraz przedstawiciele firmy PBM „Południe” S.A. (generalnego wykonawcy prac budowlanych) i inwestora zastępczego ze Stołecznego Zarządu Infrastruktury.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi