Archiwum aktualności
04 Listopada 2013
Budowa nowej siedziby Muzeum Katyńskiego – oddziału Muzeum Wojska Polskiego
9 października br. w Cytadeli Warszawskiej odbyło się robocze spotkanie z dziennikarzami prasy, radia i telewizji dotyczące rozpoczętych prac budowlanych nowej siedziby Muzeum Katyńskiego - Oddziału Muzeum Wojska Polskiego (kaponiera od strony południowo-zachodniej oraz teren ją otaczający). 
17 Października 2013
Z wizytą na placu budowy.
17 października br., dzięki uprzejmości kierownictwa budowy, pracownicy Muzeum Katyńskiego zapoznali się naocznie ze stanem prac budowlanych w tzw. przejściu oraz „działobitni” - gdzie docelowo znajdzie się tzw. „Epitafium Katyńskie”. Przedstawione fotografie obejmują fragmenty przyszłej ekspozycji zewnętrznej Muzeum – autorstwa Jerzego Kaliny.
11 Października 2013
Tempo na budowie Muzeum Katyńskiego
Pragnąc zaprezentować Wielce Szanownym gościom „strony” Wirtualnego Muzeum Katyńskiego - tempo prac budowlanych na tzw. placu (bacząc od strony przyszłego wejścia na teren Muzeum w Cytadeli Warszawskiej) prezentujemy dwie fotografie wykonane w odstępie  trzech dni – 8. i 11. października br. 
09 Października 2013
Budowa nowej siedziby Muzeum Katyńskiego – oddziału Muzeum Wojska Polskiego
9 października br. w Cytadeli Warszawskiej odbyło się robocze spotkanie z dziennikarzami prasy, radia i telewizji dotyczące rozpoczętych prac budowlanych nowego Muzeum Katyńskiego, oddziału Muzeum Wojska Polskiego, które zrealizowane zostanie w Kaponierze cytadeli.
08 Października 2013
Budowa Muzeum Katyńskiego rozpoczęta
W środę, (9 października br.) w miejscu rozpoczęcia budowy Muzeum Katyńskiego (Cytadela) odbędzie się spotkanie okolicznościowe  z udziałem ministra obrony narodowej Tomasza Siemoniaka.
3
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi