04 Listopada 2013
Budowa nowej siedziby Muzeum Katyńskiego – oddziału Muzeum Wojska Polskiego
9 października br. w Cytadeli Warszawskiej odbyło się robocze spotkanie z dziennikarzami prasy, radia i telewizji dotyczące rozpoczętych prac budowlanych nowej siedziby Muzeum Katyńskiego - Oddziału Muzeum Wojska Polskiego (kaponiera od strony południowo-zachodniej oraz teren ją otaczający). 
W spotkaniu uczestniczyli  Minister Obrony Narodowej Tomasz Sie-moniak, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz – Waltz, Sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzej Kunert, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Maciej Klimczak, Prezes Federacji Rodzin Katyńskich Izabella Sariusz – Skąpska,  Dowódca Wojsk Lądowych gen. broni Zbigniew Głowienka oraz Dyrektor Departamentu Wychowania i Promocji Obronności MON płk Jerzy Gutowski i Dyrektor Muzeum Wojska Polskiego prof. Zbigniew Wawer. Kierownik Muzeum Katyńskiego Sławomir Frątczak zaprezentował zebranym koncepcję nowobudowanego muzeum. Następnie po placu budowy gości oprowadził Pan Zbigniew Gontarz - Prezes PBM Południe S.A. - głównego wykonawcy  inwestycji.

Budowa nowej siedziby Muzeum Katyńskiego – oddziału Muzeum Wojska Polskiego
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi