09 Lipca 2018
Jubileuszowa, 30. Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży

8 lipca uroczystą Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w Warszawie rozpoczęło się spotkanie ludzi młodych z wielu krajów. Przez cały tydzień będą się oni mierzyć się w sportowej, intelektualnej i artystycznej rywalizacji.

Integralną częścią wydarzenia jest edukacja zapewniająca przekaz trudnej historii Polski. Jedną z jej stronic stanowi zbrodnia katyńska. Na tym polu Parafiada współpracuje z Muzeum Katyńskim Oddziałem MWP. W uznaniu współdziałania na ręce p. Sławomira Frątczaka, kierownika muzeum, o. Tomasz Olczak, prezes Stowarzyszenia, złożył podziękowania honorując muzeum pamiątkowym medalem wybitym na jubileusz.
Zapraszamy na strony Parafiady, gdzie można się zapoznać z atrakcyjnym programem realizowanym w myśl zawołania „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało”.

Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi