03 Listopada 2017
Ogólnopolski konkurs plakatu dla młodzieży „Katyń – pamiętam. PL”

Stowarzyszenie Parafiada oraz Muzeum Katyńskie Oddział Martyrologiczny MWP zapraszają na wernisaż wystawy plakatu o tematyce katyńskiej.

Konkurs jest kluczowym elementem projektu „Plakat – artyzm i sztuka przekazu” realizowanym         w 2017 roku dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w Internecie 2017”. Ideą przyświecającą organizatorom było zwrócenie uwagi na przekaz wypływający z doświadczeń narodu polskiego, jak również podnoszenie umiejętności plastycznych młodzieży przez organizację warsztatów plakatu. Konkurs jest częścią prowadzonego przez Stowarzyszenie Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza niemal od 10 lat programu mającego na celu upamiętnienie Ofiar zbrodni katyńskiej „Katyń… ocalić od zapomnienia”.

Organizatorzy mają nadzieję, że wystawa najlepszych prac konkursowych zorganizowana w Muzeum Katyńskim wraz z towarzyszącym jej katalogiem, skłoni Państwa do refleksji i zadumy.

Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi