14 Lipca 2011
Transport sprzętu ciężkiego z okolicy Kaponiery
Zakończyły się kolejne prace przygotowujące teren Cytadeli Warszawskiej pod inwestycje Muzeum Wojska Polskiego. 
W ostatnich miesiącach z okolicy Kaponiery przetransportowano liczny sprzęt ciężki, dzięki czemu teren w jej bezpośrednim otoczeniu został przygotowany do dalszych działań adaptacyjnych budynku, w którym mieścić się będzie oddział MWP – Muzeum Katyńskie. 

Wszelkie prace odbyły się w dwóch etapach. W pierwszej kolejności lżejsze pojazdy zostały odholowane na parking centralny Cytadeli Warszawskiej dzięki pomocy 3. Batalionu Zabezpieczenia DWLąd. Następnym krokiem był transport pozostałych na placu czterech najcięższych eksponatów. Wymagały one użycia specjalistycznego sprzętu ze względu na mocno utrudniony dojazd. Ostatecznie skorzystano z usług firmy, która jako jedyna była w stanie odpowiednio wykonać zlecenie.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi