16 Stycznia 2015
Artykuł kierownika Muzeum Katyńskiego w "Muzeach Wojskowych"
Od 3 do 5 kwietnia 2014 r. odbyła się dwudniowa sesja naukowa i podróż studyjna szlakiem Zachodniopomorskich Muzeów Wojskowych - zorganizowana przez Muzeum Oręża w Kołobrzegu, przy współudziale Muzeum Wojska w Białymstoku i pomocy Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego.
W kołobrzeskim seminarium uczestniczyli czynnie z ramienia Muzeum Wojska Polskiego: starszy kustosz Witold Głębowicz z referatem pt. „Zabytek w nowej siedzibie Muzeum Wojska Polskiego. Od idei przez koncepcję do projektu” oraz Sławomir Frątczak kierownik-kustosz Muzeum Katyńskiego – które jest jego oddziałem , z „głosem” pt. „Nietypowe zbiory w nietypowym Muzeum. Nowe Muzeum Katyńskie – od pomysłu do realizacji”.
15 stycznia br. na adres Muzeum Katyńskiego nadesłano publikację z materiałami pokonferencyjnymi, m.in. z tekstami wystąpień przedstawicieli Muzeum Wojska Polskiego.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi