04 Kwietnia 2023
Szkolenie dla nauczycieli

Instytut Pamięci Narodowej we współpracy z naszym muzeum ogłasza nabór kandydatów na szkolenie pt. „Zbrodnia katyńska”.

Szkolenie, skierowane do nauczycieli przedmiotów humanistycznych klas VII-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych, odbędzie się w sobotę, 27 maja 2023 w Muzeum Katyńskim w Warszawie. W programie szkolenia przewidziane są m.in.: wykłady, prezentacja materiałów edukacyjnych IPN, zwiedzanie Muzeum Katyńskiego, pokaz filmowy oraz warsztaty źródłowe.

Zgłoszenie kandydatów odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia, zapoznanie się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych oraz wyrażenie zgody na publikację wizerunku (formularz zgłoszenia wraz z klauzulą informacyjną i zgodą na publikację wizerunku do pobrania poniżej). Zgłoszenia w postaci skanu poprawnie wypełnionego formularza przyjmowane są do dnia 19 kwietnia 2023 r. na adres e-mail: marta.snarska@ipn.gov.pl. Potwierdzenie zakwalifikowania na szkolenie zostanie przesłane na podany w formularzu adres e-mail w dniach 26-27 kwietnia 2023 r.
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy otrzymują zaświadczenia o udziale w szkoleniu.
Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne.

Szczegóły na stronie ipn.gov.pl

Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi