Archiwum aktualności
08 Maja 2019
Spotkanie z dr Bartoszem Kułanem

W środę, 15 maja zapraszamy serdecznie na spotkanie z dr Bartoszem Kułanem, autorem książki Nieznana ofiara Katynia Zygmunt Bugajski (1887-1940).

26 Kwietnia 2019
Pamiątki dla Muzeum Katyńskiego

18 kwietnia do Muzeum Katyńskiego przywieziono zespół pamiątek zgromadzonych przez śp. por. (kpt.) Aleksandra Witliba. Składają się na ten dar różnego rodzaju archiwalia.

23 Kwietnia 2019
O Muzeum Katyńskim w Wiedniu

16 kwietnia 2019 roku w Instytucie Polskim w Wiedniu, odbyło się spotkanie poświęcone upamiętnieniu 79. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

14 Kwietnia 2019
Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

W sobotę, 13 kwietnia obchodziliśmy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

26 Marca 2019
Katyń - prawda i pamięć: spotkanie z laureatami

W piątek, 22 marca w sali konferencyjnej naszego muzeum odbyła się uroczystość zorganizowana przez Fundację Golgota Wschodu, której wieloletnim Prezesem był ks. Zdzisław Peszkowski – więzień obozów sowieckich w 1940 roku, wieloletni kapelan rodzin katyńskich.

5
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi