15 Marca 2017
W Piotrkowie o walce z „kłamstwem katyńskim”
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach obchodów kolejnej rocznicy zbrodni katyńskiej zorganizował prelekcję kustosza z Muzeum Katyńskiego, dr Tomasza Szczepańskiego: „Sprawa katyńska – walka o prawdę”.
W spotkaniu prowadzonym przez dyrektora ZSP nr 2 p. Lidię Łopusiewicz, wzięli udział uczniowie i nauczyciele tej placówki. Obecni byli także p. Tomasz Trzaskacz dyrektor Delegatury Kuratorium w Piotrkowie Trybunalskim oraz członkowie Stowarzyszenia Rodzina Katyńska Ziemi Piotrkowskiej na czele z prezesem, p. Włodzimierzem Pawełczykiem. Spotkaniu towarzyszyła wystawa planszowa ilustrująca problematykę katyńską.
Było to już kolejne spotkanie związane z rocznicą katyńską a zorganizowane przez ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi