16 Września 2014
Spotkanie z przedstawicielami Rodziny Katyńskiej i Rodziny Policyjnej 1939 r.
17 września 2014 r. o godz. 13 w Cytadeli Warszawskiej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Rodziny Katyńskiej i Rodziny Policyjnej 1939 r. z okazji zakończenia pierwszego etapu budowy nowej siedziby Muzeum Katyńskiego – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego.
Przybędzie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Na uroczystość zapraszają Minister Obrony Narodowej Tomasz Siemoniak oraz dyrektor Muzeum Wojska Polskiego prof. Zbigniew Wawer.

Pod ścisłym nadzorem konserwatorskim do celów muzealnych przystosowywane są i rekonstruowane zabytkowe budowle o niezwykle ciekawej architekturze: Kaponiera, mur Carnota, działobitna oraz brama wjazdowa do Cytadeli od strony południowej, zwaną Bramą Nowomiejską.

Wstęp dla dziennikarzy jedynie po akredytacji Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ze strony:

http://www.prezydent.pl/dla-mediow/zapowiedzi-prasowe/art,487.html


Prosimy o przybycie i zajęcie miejsc w sektorze prasowym do godz. 12:30. Adres ul. Dymińska 13, Warszawa (Żoliborz). Uroczystość plenerowa.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi