07 Lipca 2014
Lipcowe wydarzenia
2 lipca br. kierownik Muzeum Katyńskiego Oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie – Sławomir Frątczak na zaproszenie Przewodniczącego Rady Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy Piotra Wertensteina-Żuławskiego – wziął udział w obradach XLII sesji Rady.
W trakcie obrad Sławomir Frątczak omówił aktualny stan prac budowlanych na terenie przyszłej siedziby instytucji – w Cytadeli Warszawskiej.

3 lipca br. kierownik Muzeum Katyńskiego – Sławomir Frątczak uczestniczył w posiedzeniu Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa – podsumowującym półrocze jej działań - w obecnej kadencji.
Sekretarz Rady prof. Andrzej Krzysztof Kunert w swoim wystąpieniu wspomniał m.in. o Muzeum Katyńskim – przedstawiając stan prac nad adaptacją kaponiery (oraz terenu wokół budowli) na nową siedzibę placówki w Cytadeli Warszawskiej oraz w realizacji wystawy stałej.

4 lipca br. na zaproszenie dr. Janusza Gmitruka - Dyrektora Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego – kierownik-kustosz Muzeum Katyńskiego Sławomir Frątczak był gościem podczas uroczystych obchodów 30. rocznicy powstania Muzeum.
W trakcie uroczystości kierownik Muzeum Katyńskiego (członek Rady Naukowej przy MHPRL) został uhonorowany pamiątkowym medalem XXX-lecia powstania placówki.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi