Archiwum aktualności
19 Września 2012
Cytadela Warszawska – ważne inwestycje
W poniedziałek, 17 września br., na Cytadeli Warszawskiej odbyło się spotkanie w sprawie realizowanych przez Muzeum Wojska Polskiego inwestycji: adaptacji Kaponiery na nową siedzibę Muzeum Katyńskiego oraz budowy nowej siedziby Muzeum Wojska Polskiego.
16 Sierpnia 2012
Podsumowanie półrocznej działalności Muzeum Katyńskiego – najnowsze nabytki, publikacje, wydarzenia.
Kierownik Muzeum Katyńskiego, Sławomir Z. Frątczak, wraz z kustoszami prezentują najnowsze nabytki Muzeum Katyńskiego. Są to kolekcje zdjęć i dokumentów przesłane przez:
02 Sierpnia 2012
Nowe badania naukowe w sprawie Mordu Katyńskiego
24 lipca w sali wystawy czasowej pt. "Pamięć nie dała się zgładzić…", zorganizowanej przez Muzeum Katyńskie – Oddział Muzeum Wojska Polskiego, w gmachu Muzeum WP – miała miejsce promocja książki Krystyny Piórkowskiej pt. "Anglojęzyczni świadkowie Katynia. Najnowsze badania.".
31 Lipca 2012
Wystawa "Pamieć nie dała się zgładzić"
Kierownik Muzeum Katyńskiego, Sławomir Z. Frątczak, opowiada o wystawie „Pamięć nie dała się zgładzić…".
25 Lipca 2012
Świadkowie Zbrodni Katyńskiej z Zachodu.
24 lipca, w sali wystawy czasowej pt. "Pamięć nie dała się zgładzić…" w gmachu Muzeum Wojska Polskiego,  miała miejsce promocja książki pani Krystyny Piórkowskiej pt. "Anglojęzyczni świadkowie Katynia. Najnowsze badania."
3
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi