16 Września 2021
Weekend seniora z kulturą

W pierwszy weekend października zapraszamy osoby 60+ na darmowe zwiedzanie z przewodnikiem.

Zapraszamy serdecznie do udziału w akcji zainicjowanej przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pod hasłem „Weekend seniora z kulturą”. Jej celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.
W dniach 2-3 października przygotowaliśmy dla osób 60+ darmowe zwiedzanie z przewodnikiem. Oprowadzanie po Muzeum Katyńskim rozpoczniemy w sobotę oraz w niedzielę o godzinie 11.00 oraz 13.00 (zbiórka w szatni). Ze względu na cały czas trwające obostrzenia epidemiczne, wielkość grupy nie może przekroczyć 20 osób.
Wszelkie informacje na ten temat dostępne są pod nr tel.: 261 877 228 oraz po przybyciu do muzeum, w kasie.
Zapraszamy serdecznie!

Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi