02 Lutego 2021
Muzeum ponownie dostępne dla zwiedzających!
Od środy, 3 lutego Muzeum Katyńskie dostępne dla zwiedzających!

Godziny otwarcia ekspozycji nie zmieniają się.
Zwiedzanie jest możliwe na zasadach określonych w tymczasowym regulaminie. Obowiązuje wyłącznie zwiedzanie indywidualne, bez przewodnika. Nie są wymagane rezerwacje. Zwiedzanie grupowe i wypożyczanie audioprzewodników jest zawieszone do odwołania.
Nasze Muzeum pracuje w rygorze sanitarnym, dbając o bezpieczeństwo zwiedzających i pracowników.

WSTĘP BEZPŁATNY

Przypominamy, że w obecnym czasie nie ma możliwości wypożyczenia audioprzewodnika, jednak ta sama treść dostępna jest w aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android oraz iOS. Zachęcamy do zainstalowania darmowej aplikacji MOVI GUIDE, która dzięki której zwiedzanie muzeum będzie wzbogacone o dodatkowy opis historyczny.

movi-guide-app_400

Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD
DO
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.