14 Czerwca 2021
Wznawiamy zwiedzanie z przewodnikiem!
Od środy, 16 czerwca ruszamy z oprowadzaniem grup zorganizowanych!

Zwiedzanie z przewodnikiem może odbywać się w grupach do 10 osób, jednak do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Cała grupa nie może przekroczyć niż 20 osób, a do skorzystania z przewodnika konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Muzeum jest dostępne od środy do niedzieli od 10.00 do 16.00 natomiast na tereny zewnętrzne można wejść codziennie w tych samych godzinach. Zwiedzanie jest możliwe na zasadach określonych w tymczasowym regulaminie

Nasze Muzeum pracuje w rygorze sanitarnym, dbając o bezpieczeństwo zwiedzających i pracowników.

WSTĘP BEZPŁATNY

Przypominamy, że zwiedzający mogą korzystać z audioprzewodnika - należy używać własnych słuchawek lub można je zakupić w sklepie muzeum (urządzenie 10 zł; słuchawki 4 zł), a dla zainteresowanych, ta sama treść dostępna jest w aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android oraz iOS. Zachęcamy do zainstalowania darmowej aplikacji MOVI GUIDE, która dzięki której zwiedzanie muzeum będzie wzbogacone o dodatkowy opis historyczny.

movi-guide-app_400

Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi