12 Czerwca 2015
Krzyż na placu apelowym
Wczoraj   11.  czerwca  informowaliśmy  gości   strony  internetowej  Muzeum  Katyńskiego  –  o  przetransportowaniu  na „Plac Apelowy”, przed wejściem do kaponiery (nowej siedziby Muzeum Katyńskiego w Cytadeli Warszawskiej), krzyża stanowiącego część realizacji projektów tzw. instalacji zewnętrznych. Natomiast dzisiaj, około  godziny 12. pracownicy firmy PBM POŁUDNIE - wykonującej prace budowlano-konserwatorskie przy tworzeniu nowej siedziby Muzeum – przystąpili do  montażu wspomnianego krzyża.
W tym miejscu należy wspomnieć, iż  ten przedmiot-symbol wykonany został z jasnego drzewa przez zakład DREWONBUD z Ostrowa Mazowieckiego, którego właściciel Pan Jan Heronimek nadzorował osobiście prace montażowe przeprowadzone, co należy z całą mocą podkreślić, niezwykle sprawnie i z należytą starannością.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi