22 Listopada 2012
Zmarła śp. Krystyna Brydowska - wiceprezes Federacji Rodzin Katyńskich.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, iż w poniedziałek 19 listopada 2012 r. zmarła Krystyna Brydowska (córka Feliksa Miszczaka, policjanta zamordowanego w Twerze i spoczywającego w Miednoje), wielce oddana sprawie walki o prawdę Katynia.

  Od lat nieustraszenie i mocarnie zmagała się z chorobą – równocześnie jednak oddając się w pełnie sprawom Federacji Rodzin Katyńskich.

  Dla nas - pracowników Muzeum Katyńskiego – Oddziału Muzeum WP - pozostanie na zawsze w pamięci – jako wielka orędowniczka tworzenia nowej placówki w Cytadeli Warszawskiej.

  Pożegnamy Panią Krystynę - wprzódy w Warszawie - podczas Mszy Świętej, która odbędzie się 27 listopada o godz. 16°° - w kościele w. Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła (ul. Domaniewska 20, na rogu ulic Domaniewskiej i Alei Niepodległości k. stacji metra Wilanowska). Natomiast uroczystości pogrzebowe odbędą się 28 listopada (środa) w Bystrzycy pod Lublinem (10 km od Lublina, kierunek na Łęczną). Pochówek poprzedzi Msza Święta o godz. 14, w kościele parafialnym.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi