Archiwum aktualności
08 Kwietnia 2016
Uroczyste obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
13 kwietnia b.r. o godz. 11.00, na Placu Apelowym Muzeum Katyńskiego odbędzie się msza polowa zorganizowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej przy współudziale pozostałych służb mundurowych. Kolejnym punktem obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej będzie uroczysty Apel Poległych. Będzie miał on miejsce na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego o godz. 13.00.
08 Kwietnia 2016
Wystawa stała Muzeum Katyńskiego w drugim etapie konkursu Wydarzenie Historyczne Roku 2015
Jest nam niezmiernie miło poinformować iż wystawa stała Muzeum Katyńskiego zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu Wydarzenie Historyczne Roku 2015 organizowanego przez Muzeum Historii Polski we współpracy z portalem historia.org.pl. W drugim etapie głosować mogą wszyscy i to internauci zadecydują o ostatecznych wynikach. Na Państwa głosy czekamy do 8 maja (niedzieli) – włącznie. 
06 Kwietnia 2016
KONCERT „OGARNIAM MYŚLĄ ICH…”
Niedziela, 10 kwietnia, godz. 18.00. Konstanciński Dom Kultury ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Koncert pt.: „Ogarniam myślą Ich...” ma upamiętnić jedną z najsmutniejszych i najtragiczniejszych rocznic w naszych dziejach, wymordowanie 22 tysięcy jeńców przetrzymywanych w latach 1939-1940 w sowieckich obozach i więzieniach. 
05 Kwietnia 2016
KARTY HISTORII - Zofia i Kazimierz Moczarscy: „Życie nas tak głupio rozłącza…”. Listy więzienne 1946-1956
16 kwietnia 2016 r. o godzinie 15 Muzeum Dulag 121 zaprasza do swej siedziby (Pruszków, ul. 3 Maja 8A)  na spotkanie organizowane w ramach cyklu Karty Historii zatytułowane  Zofia i Kazimierz Moczarscy: „Życie nas tak głupio rozłącza…” Listy więzienne 1946-1956.
01 Kwietnia 2016
Zmiany organizacji ruchu w pobliżu Muzeum Katyńskiego`
Ul. Jana Jeziorańskiego zastała zamknięta ze względu na remont torowiska na wiadukcie. Do Muzeum Katyńskiego można wjechać tylko od ul. Krajewskiego, zarówno od strony Wisłostrady jak i od strony Żoliborza.
3
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi